П`ятниця, 04.07.2025, 16:00Вітаю Вас Гість | RSS
Мій сайт
Категорії розділу
Класному керівнику [1]
Обдаровані діти [1]
Психологічна служба [1]
Історична довідка [0]
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 21
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Виховна робота » Психологічна служба

13 способів підняти настрій або антитучки !!!

13 способів підняти настрій або антитучки !!!

 

Душевна погода буває різною: теплою і сонячною, з легким морським бризом, а іноді з’являються  хмарки і навіть тучки.  І сьогодні  давайте подумаємо над способами та варіантами як підняти настрій собі любимій (чи любимому).

Пропонуємо створити «скриньку штучок – антитучок», а саме таких прийомів, які допоможуть себе привести в нормальну душевну форму. Ми почнемо, а ви продовжуйте, присилайте свої варіанти і доповнення:

 

1. З’їжте щось смачне – шоколадку, випийте чашечку кави або ароматного чаю, особливо гарно діють на нервову систему продукти, які мають « гормон оптимізму»: банани, ананас, волоські горіхи, фундук, арахіс, вівсянка. 

2. Масаж  для всього тіла: розслаблюючий, тонізуючий та інші.Уявіть: напівтемрява, приємна музика, запах ароматної олії. Чутливі сильні руки масажиста. Музика і повний релакс Вам забезпечено. 

3. Баня або сауна. Пар, березовий ( за "смаком") віник. Єдність і перехід контрастів. Відпочинок для тіла і душі. Якщо хочете відчути себе « заново народженим» - цей варіант для Вас. Гарна альтернатива бані – гаряча ванна. 

4. Сон. Дуже часто поганий настрій буває через недосипання і втому. 

5. Дзвінок  другу. Зателефонуйте подрузі, другу, приємної для Вас людині, з яким можливо поговорити « ні про що». Легке спілкування на приємні теми, підніме настрій і відволіче  від « тяжких» думок.   

6. Підійдіть до дзеркала, усміхніться собі. Посмішка творить чудеса. Посмішка – це не просто весела гримаса. На обличчі розташовано багато мімічних м’язів, які відповідають на душевні  стани.  Легка внутрішня посмішка нікому не завадить. 

 7. Активний відпочинок. Вибирайте заняття до душі. 

 8. Серед головних потреб людини – це потреба у новій інформації. Якщо ви не читаєте книги, не дивитесь фільмів, не ходите до театру –  ви обмежили себе. Потреба в отримання нової інформації повинна бути задоволена. 

9. МузикаЯкщо хочете розслабитись – поставте спокійну мелодію, якщо підбадьоритися – енергійну. За допомогою звуків ми можете керувати своїм настроєм. Для поліпшення настрою фахівці радять також слухати класику: Моцарта, Бетховена, Шопена. На нашому сайті багато цікавої музики.  

10. Людині необхідно спілкування. Це науково підтверджений факт. Особисто ми рекомендую клуби за інтересами. Знайдіть клуб і відвідуйте раз на тиждень.  Фотоклуб, літературний клуб і т.д.  Немає інтересів? Шукайте :-). Почніть хоча б з курсу "Згадати все ...". Він якраз і дозволяє визначитися з бажаннями, потребами, цілями і смислами.

11.  Зміна обстановкиВлаштувати собі невелику (або велике) подорож на вихідні. З'їздити в містечко, в якому не були. Погуляти, зануритися в "інший світ", по фотографувати, поспілкуватися з місцевими жителями. Це цікаво. Необов'язково їхати на край світу. Найчастіше достатньо і сусіднього міста, головне - вийти зі звичного, буденного стану свідомості, коли нічого не радує, не дивує,  все знайомо і звично. 

12. Оволодійте аутотренінгом. Придумайте для себе ефективні афірмації, підберіть підходящі медитації. Афірмації - це позитивні твердження, що дають настрій на щастя, успіх і внутрішню гармонію. Афірмації - дієвий метод самовдосконалення, доступний кожній людині без винятку. Наш стан легко кодується словами і, кажучи або слухаючи спеціальні слова, ви змінюєте стан, настрій. Спробуйте. Дуже ефективно! 

13. Улюблене хобіМалювання, вокал, в'язання спицями, розведення кімнатних рослин, фотографування, написання постів в блогах, складання віршів, колекціонування марок, приготування смачної їжі - список можна продовжувати до нескінченності. У вас вже є хобі? Людина схильна до творчості в різних її проявах. Проявіть себе у своєму улюбленому занятті.

      Резюмуючи вищесказане:  будь-якій  хворобі простіше запобігти ніж лікувати. Регулярне застосування чого-небудь (або всього) з вище написаного підтримає сонячність і тепло вашої душі. 


Джерело: http://vasilkiv-rmk.at.ua/index/enciklopedija_garnogo_nastroju/0-63


Категорія: Психологічна служба | Додав: t7ina (21.08.2013)
Переглядів: 395 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Taha  
0
Free knowledge like this doesn't just help, it promote dercymaoc. Thank you.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Оберіть
Змістовне дозділля Змістовне дозвілля Стежинки батьківської мудрості Анкети для батьків 2 клас Календарне планування українська мо Календарне планування математика 2 інновації стенди контрольні роботи Випуск 2012-2016
Друзі сайту